Stokke, Skjee og Arnadal menigheter ønsker velkommen til menighetstur med overnatting på idylliske Knattholmen leirsted i Sandefjord. Vi skal være sammen om måltider, lek og aktiviteter, til påfyll for kropp og sjel.
Endelig en gylden mulighet til å være sammen over tid, på tvers av generasjoner! Fra lørdag kl 11 til søndag kl 14 får vi rikelig med tid til å bli bedre kjent med hverandre. Du kan selv velge hvor aktiv du vil være; om du vil få med deg alt som skjer eller velge ut noe og bruke mest tid på kaffe og prat. Her er noe av det som vil stå på programmet:
- Bibeltime for voksne ved Tove Rusta Skaar, teolog og predikant i Normisjon.
- Samling for barn/tweens med bibelfortelling, lek og sang.
- Fritidssysler; aktivitetsløype som passer for alle aldre, kanopadling, ansiktsmaling, frisbeegolf, kjempehuske, skattejakt, muligens en lærerik rusletur med geologi i fokus, kanskje en nattlig utflukt med lommelykt.
- Gospelnight! Lørdag kveld samles vi i kapellet for å synge sammen. Noen uker før menighetsturen opprettes et prosjektkor under ledelse av Kjetil Sunde. Koret øver 1-2 ganger på forhånd, siste øvelsen er lørdag ettermiddag på Knattholmen og da kan flere bli med i koret. Koret synger deretter på gospelnighten. Mer info om prosjektkoret kommer i august.
Leirkveld
Gudstjeneste

Pris:
Barn 0-3 år; gratis
Barn 4-17 år; 300,-
Voksne 18 år og oppover; 775,-
Prisen dekker losji; rom med eget bad og kost; lunsj, middag og kveldskos lørdag, frokost og tidlig middag søndag.
Påmeldingsfrist: 1. september
Påmelding her: https://secure2.mylabora.com/P%C3%A5melding?oid=c88fb4c3-5f5d-410b-8db4-3fc33953d0b6&fid=33d0385e-454a-423f-a9cb-6653e231704f
Noe du lurer på? Kontakt diakon Gunvor Falke, tlf 990 09 449 eller menighetspedagog Tone Raundalen, tlf 970 16 813.